Prominent & Leading Manufacturer from Nashik, we offer led parking light.
₹ 980 / Piece Get Latest Price
| Fixture Type | Pole Mounted |
| Wattage | 45 W |
| CCT | 5700 K |
| Input Voltage | 220-240 V AC |
| Ingress Protection | IP66 |
| Body Material | Aluminium |
| Usage/Application | Parkign Light |
| Control | Non Dimmable |
| Housing Color | Grey |
| Country of Origin | Made in India |
| IP Rating | IP66 |
Minimum order quantity: 10 Piece
Sagar Faragade (Proprietor)
X Era Tech
Plot No. Gen-73/19, M/S. Xera Tech, Satpur, Opposite Abb Plant 1, Gate 1, Nashik - 422007, Maharashtra, India